KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16196239
nr 1619 6239
Arne Olsson
(1918-2004), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, "Valörspel". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x67 cm
Arne Olsson, svensk målare och grafiker född 1918, död 2004 .
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 maj 2024
kl 21:04:42
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr